Uitslag ROV Competitie 2019

Qualified

Uitleg Wk qualificatie:

Top 3 overall – Elite wave qualified
Following 10 athletes – Age group qualified

Uitleg Ek qualificatie:

Top 5 overall – qualified elite wave
Top 5 age groups – qualified age groups

UITSLAG:

18-24M
70 Stef Geybels – M 1:15:09 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED 
57 Stef Rutsaert – M 1:33:25 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
12 Nicolas Thilmany – M 1:42:16 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
110 Stan Mouling – M 1:18:52 1bandje 
75 Rothelin Jerome – M 1:19:56 1bandje 
108 Allart Dylan – M 2:09:37 1bandje

25-29M
121 Billy Vandewalle – M 0:58:26 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
104 Jensen Blondeel – M 0:59:04 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
898 Jelmer De Ryck – M 1:00:11 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
68 Jochem Schutten – M 1:02:24 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
39 Kristof Van Gompel – M 1:09:27 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
91 Michiel Buyle – M 1:10:11 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED
35 Bart Vanden Bosch – M 1:10:26 2bandjes 
82 jasper gernaey – M 1:11:16 2bandjes 
20 Sam Van Gerwen – M 1:11:19 2bandjes 
84 Dimitry Dotrimont – M 1:17:33 2 bandjes 
51 Geert Timmermans – M 1:18:03 2 bandjes 
107 Enzo De Greve – M 1:20:24 2bandjes 
32 Yanick Naert – M 1:27:29 2bandjes 
71 Maarten Oste – M 1:28:14 2bandjes 
56 Jonas Meerschaut – M 1:52:51 2bandjes 
21 Ygor De Bondt – M 1:39:01 1bandje
64 Olivier Maenhout – M 1:46:45 1bandje
79 Cailleeuw Loïck – M 1:56:54 1bandje 
76 Arnaud Rothelin – M 1:29:26 0bandjes DSQ
49 maxim dewitte – M 1:53:44 0bandjes DSQ
100 Niels Roelands – M 1:57:43 0bandjes DSQ 
19 Jeroen Malfait – M 2:13:19 0bandjes DSQ
40 Matthias Tourlamain – M DNF
63 Sander Ceulemans – M DNF

30-34M
16 Nick Mensink – M 1:02:36 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
53 jeroen hillewaere – M 1:04:17 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
23 Kenny Rogiers – M 1:08:22 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
92 bart Dossche – M 1:11:38 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
60 kwinten verstuyft – M 1:12:27 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
69 Anthony Vanhoutte – M 1:14:43 2bandjes 
112 Semi Dedieu – M 1:19:16 2bandjes 
6 Jean-Charles Dupuis – M 1:20:05 2bandjes 
18 Tom Cochez – M 1:20:27 2bandjes 
30 Tommy Verbeerst – M 1:21:16 2bandjes 
72 Tom de Bruijn – M 1:24:38 2bandjes 
44 ADRIEN MONTRON – M 1:28:43 2bandjes 
3 Alex Fastres – M 1:29:56 2bandjes
1 Lars Horbach – M 1:50:54 2bandjes 
34 Bart Verbessem – M 2:06:12 2bandjes 
105 Youri Van Acker – M 1:43:14 1bandje
85 lengelle arnaud – M 1:53:30 1bandje
10 Michaël Conte – M 1:57:02 1bandje 
38 Han van Loon – M 1:26:53 0bandjes DSQ
48 bram brouckaert – M 1:38:33 0bandjes DSQ
113 Benjamin Gerein – M 1:56:06 0bandjes DSQ
88 Pieter Fockenier – M 1:59:40 0bandjes DSQ 
109 Guillaume DEBRIL – M 2:02:03 0bandjes DSQ 
37 Samuël Vande Putte – M 2:03:19 0bandjes DSQ
124 Arnaud Surings – M 2:09:49 0banjes DSQ
47 Simon Berlijn – M 2:26:18 0bandjes DSQ
24 Berry Polstra – M DNF
98 Kenny Truyens – M DNF
8 Jimmy’ke De Loose – M DNF
15 damien Galet – M DNF
116 Michel Christopher – M DNF

35-39M
33 Sander De sutter – M 1:08:22 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
22 stijn punie – M 1:08:25 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
31 Elio Roets – M 1:12:45 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
14 Jean-Philippe Nicolas – M 1:12:52 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
101 David Sieben – M 1:13:28 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
67 Arjan Winters – M 1:13:41 2bandjes
7 Glenn De Peuter – M 1:14:28 2bandjes
119 Georges Van Daele – M 1:14:30 2bandjes
55 Jordy Bryon – M 1:22:01 2bandjes 
29 Steven Hollevoet – M 1:25:12 2bandjes 
74 Mike Catry – M 1:28:18 2bandjes 
111 STEPHANE DION – M 1:34:58 2bandjes 
28 Wouter Breemersch – M 1:36:45 2bandjes 
45 Tommy Briers – M 1:44:10 2bandjes 
93 Jean Marc Dardenne – M 1:49:45 2bandjes 
102 Aurélien Delberghe – M 1:28:22 1bandje 
36 kris schacht – M 1:40:57 0bandjes DSQ
123 Ludovic MONTAGNE – M 2:08:52 0bandjes DSQ
66 Ingmar Renirie – M DNF
9 Florange Christopher – M DNF

40-44M
103 giovani oosters – M 1:04:26 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
42 Rik Nuyts – M 1:07:35 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED/ OCREC AGE GROUP QUALIFED
58 stefan Van De Cloot – M 1:32:14 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
25 Mark Vinck – M 1:40:12 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
81 Christophe – AkirA Couly – M 1:40:56 1bandje OCREC AGE GROUP QUALIFED
80 Jerome Dupont – M 1:41:40 1bandje
122 roger putters – M 1:55:49 1bandje 
27 Ignace Aper – M 2:23:57 1bandje 
4 Sebastien Popek – M 1:52:35 0bandjes DSQ
61 Kenneth Van Peteghem – M 2:01:43 bandjes DSQ
52 Peter Boudry – M 2:17:17 0bandjes DSQ
17 Davy TORFS – M 2:20:30 0bandjes DSQ

45-49M
13 Pugliari Yves – M 1:18:35 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
43 Michael Aneca – M 1:29:06 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
62 Andres Maertens – M 1:34:52 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
120 Dirk Hebberecht – M 1:42:24 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
78 Yves Beckers – M 2:18:17 1bandje 
117 Koen Laurijssen – M 2:11:04 0bandjes DSQ
115 Letexier Sébastien – M 2:37:13 0bandjes DSQ

50+M
96 Bart Dinkelman – M 1:18:24 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
73 peter slits – M 1:21:16 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
99 Jean-Luc Convers – M 2:05:26 2bandjes OCREC AGE GROUP QUALIFED
118 David Tirez – M 1:48:37 0bandjes DSQ
11 Jean-Luc Omé – M 2:28:56 0bandjes 
26 patrick tourlamain – M DNF

18-24 V
95 Maud desouter – V 1:14:52 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
83 Ibtisam Gardabou – V 1:40:29 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED OCREC AGE GROUP QUALIFED
90 Ellen Boone – V 3:28:59 2bandjes 
106 Julie Van de Velde – V 3:08:01 0bandjes DSQ

25-29V
86 Lise Holtappels – V 1:29:44 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
2 Melissa Bearzatto – V 2:00:01 bandjes

30-34V
65 Anneleen Goffin – V 1:31:04 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
54 An Decorte – V 1:55:53 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED / OCREC AGE GROUP QUALIFED
77 Mélanie Demaret – V 1:51:46 0bandjes DSQ

35-39V
46 Sarah Moeremans – V 1:21:55 2bandjes OCRWC ELITE QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
97 Leyla Magomedova – V 1:37:16 2bandjes OCRWC AGE GROUP QUALIFED /OCREC ELITE QUALIFED 
94 Elke Cloots – V DNF

45-49V
59 Nathalie De Luca – V 1:52:02 0bandjes DSQ
87 wiesje Elfferich – V 2:04:49 0bandjes DSQ



Uitslag Overall





Uitslagen Age Groups



replica horloges

Partners